TAGS: карантин

12 березня під час позачергового засідання міської  комісії з питань ТЕБ та НС затвердили протокол із рядом заходів, що передбачають запобіганню занесенню і поширенню на території Жмеринської міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 та протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення призупинити навчальний процес в загальноосвітніх навчальних закладах та закладах дошкільної освіти на період до 3 квітня.

Навчальний процес буде здійснюватися дистанційно, через електронні системи. Нагадаємо, що у Жмеринці вчителі, батьки та учні користуються електронними журналами та щоденниками.

Протоколом визначили ряд заходів, що передбачають посилення протиепідемічного режиму на підприємствах, установах, закладах, ринках, транспорті загального користування із проведенням поточних дезінфекційних заходів.

За матеріалами – Жмеринка CITY