У період з 16 по 19 травня 2019 р. Обласним центром туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій на території військово-спортивного аеродрому ТСОУ (с. Сутиски Тиврівського району) було проведено ХІ Обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Участь у Грі брали 33 рої, в тому числі «Виговці» із ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Жмеринка (керівники – Володимир Солодкий, Наталя Солощенко).

Обов’язкова програма складалась з 9 основних видів та конкурсів («Впоряд», «Ватра», «Добре діло», «Бівак», «Рятівник», «Стрільба», «Смуга перешкод», «Відун», «Перетягування линви»).

У перший день Гри було проведено виховну гутірку, під час якої ознайомлено джурів з цікавими історичними дослідженнями Коваля Олександра Івановича «Стежками Івана Богуна», представлено виступи з бойового мистецтва школи Козацького гарту ім. Д.Нечая та файєр–шоу.

Також учасники Гри брали участь у майстер-класах, під час проведення яких джури ознайомились з військовою технікою, правилами застосування зброї, наданням першої медичної допомоги; військові організували тактичну гру на місцевості з основами топографії.

ХІ Обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») був присвячений героїчній постаті – Івану Богуну.

«Виговці», ви справжні молодці!