17-го травня в рамках проведення фестивалю «Я люблю свою родину – я люблю Україну» та з нагоди Міжнародного Дня сім’ї на центральній площі міста Жмеринки відбулося спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Участь у змаганнях взяли чотири жмеринські сім’ї – Радзієвські (школа-ліцей), Горбань (ЗОШ №3), Мазур (ЗОШ №4) та Безносюк (школа-гімназія). 

Родини міряли свої сили у п’яти естафетах: піраміда, балансування, снайпер, крок за кроком, стрибки та яблука в саду. Учасники показали майстерність, спритність, кмітливість та спортивний азарт. Змагання виявилися цікавими і захоплюючими, оскільки поєднували у собі спорт, розваги та здорову конкуренцію.

У підсумку перше місце посіла сім’я Безносюк, другою стала сім’я Радзієвських, третю сходинку посіла сім’я Горбань, четвертою стала сім’я Мазур. Учасники спортивного заходу отримали сімейні подарунки – парасольки для мам, настільні ігри для дітей, волейбольні м’ячі для батьків. Незважаючи на зайняті місця – головною метою цих змагань, звичайно, була сімейна єдність та взаємопідтримка.

Автор: Жмеринка.Citi

Фото: Анна Куца

Залишити відповідь