Викладачі загальноміських шкіл міста взяли участь у міському методичному об’єднанню вчителів природничого циклу на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Директор школи Сергій Шмаль привітав гостей і розповів коротко про історію школи та міський еколого-натуралістичний центр, який діє на базі навчального закладу.

Про виховання екологічної свідомості в дітей, актуальність екологічних проблем і захист навколишнього середовища цього дня говорила методист управління освіти Тамара Бондар.

Другий рік поспіль учні школи №1 беруть активну участь у висадці молодих дерев, збору насіння, екологічних акціях, виготовленні годівниць і підкормлюванні лісових звірів взимку. Про співпрацю учнівського лісництва «Подільські діброви» із державним підприємством «Жмеринське лісове господарство» розповіла заступник директора Олена Скворцова.

Керівник еколого-натуралістичного центру «Школа екологічної дії», вчитель хімії та біології Наталя Солощенко розповіла про роботу центру і досягнення вихованців. «Учні школи стали переможцями обласного етапу Всеукраїнського юннатівського руху «Зелена естафета-2019». Одні з найактивніших учасників «Школи екологічної дії» – Катерина Гарматюк та Марія Демчукова. До речі, у 2018 році переможцями серед усіх учасників Вінниччини також стали наші вихованці – Анастасія Стахова та Катерина Слободянюк. А на Всеукраїнському етапі у місті Черкасах Ангеліна Барда та Катерина Гарматюк посіли друге місце. Я дуже пишаюсь тим, що два роки поспіль наші учні в цьому квесті показують результати з найвищими балами», – наголосила Наталя Солощенко.

Вчитель географії Наталя Рознюк провела екологічний батл «Екологія крізь листок». На гостей семінару цього дня чекали екологічна толока, вернісаж «Чистофест», презентація виставки арт-об’єктів з природних матеріалів, конкурс ескіз-ідей проектів озеленення навчальних закладів «Сто ідей озеленення закладу освіти» та багато цікавих екологічних лайфхаків.

Наприкінці, після обговорення і підведення підсумків, учасники семінару висадили молоді вічнозелені туї у подвір’ї навчального закладу.

Автор:  Жмеринка.City

Фото: ЗОШ І-ІІІ ст. №1