Під час позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглядалися питання послаблення карантинних заходів. Рішенням комісії відновлено роботу громадського транспорту по місту Жмеринка і районах, визначено порядок провітрювання та санітарної обробки транспортних засобів.

Представники комісії також розглянули питання про відкриття дитячих садочків. У своєму виступі начальник управління освіти Аліна Твердохліб повідомила, що до відкриття дошкільних навчальних закладів потрібно віднестися з розумінням, адже дотримуватися соціальної дистанції у 1,5-2 метри у дитсадках буде просто неможливо. Разом з тим у нашому місті спостерігається збільшення кількості випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Начальник управління освіти Аліна Твердохліб

Жмеринка сьогодні на ІІ місці на Вінниччині після Калинівки за випадками захворювання на COVID-19, а це означає, що нам треба ще трішки зачекати і не поспішати з відкриттям дитячих садочків.

Станом на 23 травня, згідно даних Вінницького обласного центру МОЗ України, на Жмеринщині методом ПЛР-тестування зафіксували 42 випадки COVID-19. Інфекційне відділення повністю заповнене хворими, а головний лікар Ростислав Боровський прийняв рішення про перепрофілювання терапевтичного і кардіологічного відділень під інфекційне.

За матеріалами Жмеринка.City