З 11 квітня  по 08 травня серед  закладів загальної середньої освіти міста відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Кожний заклад міста представив козацький рій з відповідною атрибутикою (назва, клич-гасло, емблема, знамено).

Під час гри учасники продемонстрували козацький вишкіл, гарні знання з надання першої долікарської допомоги і тактичної медицини, силу, мужність, вміння діяти колективно, влучність та наполегливу боротьбу.

Найцікавішим і водночас найскладнішим випробуванням в військово- патріотичній грі «Сокіл»(«Джура») був етап  «Впоряд»  де компетентними суддями оцінювався зовнішній вигляд роїв, виконання впорядкових наказів ройового, індивідуальні дії та дії в складі рою, проходження урочистим ходом з військовим вітанням під час руху, проходження з виконанням лавової пісні.

У конкурсі «Рятівник», рої змогли показати не тільки теоретичні знання з медицини, а й на практиці продемонструвати  вміння надавати першу допомогу потерпілому. Перевірити свої знання з історії українського козацтва учасники змогли  в конкурсі «Відун». Навички стрільби з пневматичної гвинтівки демонстрували учні в конкурсі «Стрільба». Також кожен рій у повному складі представив творчо-мистецьку композицію присвячену герою національно-визвольної війни Івану Богуну.

За підсумками І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») в загальнокомандному заліку місця розподілилися наступним чином:

І місце – ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІ місце – НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» та НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей»;

ІІІ місце – ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІV місце – ЗОШ І-ІІІ ст. №4;

V місце – ЗОШ І-ІІІ ст. №6;

16 травня рій «Виговського» – ЗОШ І-ІІІ ст. №1 захищатиме честь міста на обласному етапі змагань.

Управління освіти Жмеринської міської ради висловлює щиру подяку учням та педагогам, які на високому рівні підготували дітей для участі у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

Кращі моменти змагань у відео:

Фото та відео: Жмеринка.Citi