З метою поглиблення знань, формування в учнів європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз та підвищення громадянської культури з 15 по 17 травня у  закладах загальної середньої освіти м. Жмеринки відбулися заходи присвячені  Дню Європи в Україні.

15 травня у школі-гімназії пройшов відкритий захід “Європейський квартал”, на який завітали учні та педагоги ЗЗСО І-ІІІ ст. №4. Вчителі іноземних мов  та керівники творчих гуртків  разом з учнями 5-11 класів підготували свято і показали високий рівень знань культури Європейських країн.

16 травня у ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 відбувся захід «We-Ukraininans, We-Europeans»

у якому взяли участь учні 1-Б, 4-Б та 6-Б класів. Школярі ознайомили гостей з історією виникнення даного свята, продемонстрували глибокі знання про традиції та звичаї європейських країн: співали, танцювали, декламували вірші та розказували прислів’я англійською, німецькою, білоруською, польською, італійською, українською та російською мовами. Захід відвідали школярі та вчителі школи-ліцею.

У ЗЗСО І-ІІІ ст. №4 було проведено захід “Alice in Wonderland”. Разом з казковими героями учні школи та гості зі школи-гімназії подорожували різними державами Європи та знайомилися з їх культурою та традиціями.
Учні 1-11 класів продемонстрували чудові артистичні таланти в танцях, співі та художньому декламуванні сонетів Вільяма Шекспіра, лірики Генрі Лонгфеллоу та Тараса Григоровича Шевченка англійською мовою. Захід відбувся завдяки активній роботі творчого колективу вчителів англійської мови.

Учні та учителі іноземних мов ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 провели міст-зустріч «Європа – наш спільний дім, хай буде добре всім у нім». Гостями свята були представники ЗЗСО І-ІІІ ст. №3. Учасники свята мали можливість оглянути тематичну виставку малюнків та літератури.

Зустріч завершилась концертною програмою під час якої гості та всі присутні мали змогу відчути атмосферу єднання європейських мов та культур.

Інсценовані казки, запальні танці, емоційна декламація та чудові пісні були представлені учнями школи в програмі.

17 травня до Дня Європи у школі-ліцеї вчителі кафедри іноземної мови  організували міст-зустріч з учнями ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 під гаслом «Ми українці – ми європейці».  Захід пройшов у формі подорожі найбільшими країнами Європейського Союзу, на якій учні дізналися багато цікавого, зокрема історію та традиції європейців, національні особливості країн ЄС. Ліцеїсти декламували вірші та співали пісні англійською, німецькою, французькою та польською мовами, пригадували відомі твори музичного мистецтва та основні архітектурні пам’ятки європейських країн.

Гарне свято “Європа очима дітей” було проведено в ЗЗСО І-ІІІ ст. №3. На заході були присутні учні школи №6. Діти співали сучасні пісні на різних мовах, декламували вірші, розігрували сценки, переглядали відео про життя в Європі. Була створена інформаційна та змістовна тематична виставка.

Дякуємо усім учителям іноземних мов та учасникам за чудову та дружню атмосферу!