Талановита жмеринчанка Анжела Василенко стала переможницею всеукранського онлайн конкурсу дитячих малюнків “Країна моїх прав”, який організував Координаційний центр з надання правової допомоги. Усього на конкурс зі всієї України подали 1 тисячу 223 малюнки, а переможців обирали за кількістю “лайків”

15 тисяч українців проголосували за роботи творчих дітей, і вихованка художнього відділу дитячої музичної школи та студії “Колібрі” Центру позашкільної роботи Анжела Василенко у своїй віковій категорії виборола І місце із малюнком “Я маю право на сім’ю!”. Діти представили на конкурс живопис та графіку. Малюнки виконані гуашшю або аквареллю, кольоровими або простими олівцями, фломастерами, створювали роботи на склі, за допомогою комп’ютерної графіки. Усі роботи вийшли несхожими одна на одну. Але їх об’єднувала спільна тема – права дітей.

Дівчинка не вперше виборює перемогу, за її плечима десятки грамот і дипломів міських та обласних мистецьких конурсів.

“Я хочу подякувати своїм творчим педагогам Жанні Добровольській та Ірині Вершиніній, які щодня розкривають секрети живопису, – розповідає дівчинка, – а ще хочу подякувати своїй вчительі школи №4 Наталі Антонюк, яка порекомендувала нам конкурс під час дистанційного навчання, а мій клас і друзі підтримали мене у голосуванні”.

До речі, Анджела Василенко у минулому році стала лауреатом відомого міського конкурсу “Молода людина року”.

Переможці онлайн-конкурсу дитячих малюнків “Країна моїх прав” отримають грамоти від Координаційного центру з надання правової допомоги, а також призи від партнерів – Представництва ОБСЄ в Україні та Програми реформування сектора юстиції “Нове правосуддя” Агентства США з міжнародного розвитку.