Згідно електронної черги у 2019 році до зарахування у заклади дошкільної освіти внесено:

Список дітей на зарахування у ЗДО №1 “Дзвіночок”


п/п
ID
номер
ПІБ дитини
Дата народження
Примітка
01 1487 Репей Соломія Василівна 01.10.2016
02 1499 Деркач Святозар Олександрович 03.10.2016
03 1581 Орлик Каріна Олегівна 10.12.2016
04 1630 Шеметило Влас Андрійович 08.10.2016
05 1647 Токарчук Ярослав Денисович 08.01.2017
06 1648 Заровнюк Михайло Романович 20.09.2016
07 1684 Мартенюк Матвій Андрійович 08.10.2016
08 1730 Золотобоєва Єлизавета Богданівна 12.01.2017
09 1734 Ксенчин Андрій Віталійович 19.03.2017
10 1746 Лук»янчук Варвара Денисівна 18.12.2016
11 1766 Печинський Данило Русланович 10.09.2016
12 1849 Шулякова Анна Василівна 19.05.2017
13 1850 Мазур Матвій Дмитрович 18.02.2017
14 1859 Закупень Давид Дмитрович 18.05.2017
15 1879 Балюк Макар Денисович 04.05.2017
16 1895 Калюжко Савелій Вадимович 15.03.2017
17 1914 Назарчук Єремій Богданович 24.05.2017
18 1923 Митропан Кіра Олександрівна 17.08.2017
19 1935 Новогонська Анастасія Тарасівна 31.12.2016
20 1944 Музика Аліна Віталіївна 03.08.2017

Список дітей на зарахування у ЗДО №2 “Калинка”


п/п
ID
номер
ПІБ дитини
Дата народження
Примітка
01 1475 Степанов Григорій Максимович 04.09.2016
02 1522 Колобьонков Олександр Дмитрович 03.10.2016
03 1577 Рижак Олександр Віталійович 16.09.2016
04 1580 Гарматюк Максим Богданович 06.12.2016
05 1582 Войцехівська Марічка Романівна 18.09.2016
06 1605 Борисов Назар Володимирович 25.09.2016
07 1615 Лясота Аріна Вадимівна 31.10.2016
08 1617 Савчук Вікторія Вадимівна 28.11.2016
09 1634 Маноли Надія Денисівна 17.02.2017
10 1636 Бура Маргарита Максимівна 28.01.2017
11 1651 Каплун Матвій Володимирович 04.09.2016
12 1652 Брик Аріна Денисівна 21.09.2016
13 1670 Карчевська Анна Михайлівна 10.03.2017
14 1675 Шамрай Анна Сергіївна 03.03.2017
15 1704 Гайдаманчук Єлизавета Дмитрівна 12.01.2017
16 1708 Катеринко Валерій Валерійович 14.12.2016
17 1711 Саєнко Даніїл Дмитрович 23.12.2016
18 1731 Задорожна Вікторія Олександрівна 05.02.2017
19 1737 Попович Ілля Михайлович 22.03.2017
20 1747 Тонкопій Валерія Олексіївна 13.04.2017
21 1752 Сідлецька Валерія Олексіївна 21.03.2017
22 1789 Великсар Кирило Андрійович 21.01.2017
23 1790 Даніловська Єлизавета Володимирівна 07.01.2017
24 1795 Званова Аріна Анатоліївна 08.05.2017
25 1796 Пухня Ростислав Олегович 09.05.2017
26 1815 Цимбал Ілля Олександрович 06.03.2017
27 1817 Бучинський Микола Андрійович 22.05.2017
28 1820 Молдован Аліна Сергіївна 30.04.2017
29 1828 Дученко Максим Михайлович 05.05.2017
30 1856 Москаленко Марк Павлович 17.06.2017
31 1858 Водостоєв Ігор Максимович 10.05.2017
32 1868 Приймак Назар Олександрович 24.06.2017
33 1900 Притис Аріна Миколаївна 20.07.2017
34 1901 Рудоман Вероніка Олексіївна 22.01.2017
35 1912 Співак Давід Олександрович 09.08.2017
36 1950 Шурмель Владислав Вікторович 18.03.2017
37 1956 Тіфанова Анастасія Миколаївна 09.07.2017
38 2018 Ціцюрська Дар’я Миколаївна 28.06.2017
39 2021 Шульга Аврора Андріївна 27.08.2017
40 2048 Войцик Софія Сергіївна 20.09.2017

Список дітей на зарахування у ЗДО №3Веселка


п/п
ID
номер
ПІБ дитини
Дата народження
Примітка
01 1488 Данилюк Єгор Андрійович 24.09.2016
02 1563 Породько Андрій Романович 27.11.2016
03 1571 Рожок В’ячеслав Юрійович 02.09.2016
04 1583 Козіна Анна Антонівна 17.12.2016
05 1612 Матвєєв Матвєй Сергійович 20.11.2016
06 1613 Малищук Єва Валеріївна 04.01.2017
07 1666 Черкіс Максим Євгенійович 12.11.2016
08 1677 Тарнавський Тимофій Володимирович 04.11.2016
09 1679 Сорочишен Андрій Сергійович 26.02.2017
10 1688 Горб Єгор Віталійович 24.01.2017
11 1700 Каспрук Катерина Геннадіївна 06.02.2017
12 1726 Гнатюк Олександр Ярославович 06.12.2016
13 1732 Вишневська Ангеліна Денисівна 28.03.2017
14 1738 Драчук Артем Андрійович 29.10.2016
15 1781 Артамонова  Кіра Сергіївна 04.05.2017
16 1786 Бех Анастасія Олегівна 16.12.2016
17 1846 Гавриш Єва Максимівна 13.09.2016
18 1853 Туровський Максим Леонідович 15.06.2017
19 1881 Пілінський Павло Андрійович 22.06.2017
20 1885 Вишняк Матвій Олексійович 21.10.2016
21 1891 Дубенська Валерія Богданівна 21.07.2017
22 1897 Бабіна Ольга Іванівна 01.02.2017
23 1906 Пономаренко Давід Вікторович 21.07.2017
24 1916 Кравчук Назар Андрійович 26.07.2017
25 1917 Чуйко Софія Олександрівна 01.07.2017
26 1925 Єськов Данило Іванович 02.06.2017
27 1926 Єськов Єгор Іванович 02.06.2017
28 1961 Таміліна Аделіна Артемівна 19.08.2017
29 1971 Данилішина Злата Олександрівна 25.02.2017
30 2009 Волошина Софія Сергіївна 31.05.2017
31 2027 Сироєжко Артем Андрійович 12.08.2017
32 2035 Піхоцька Вікторія Володимирівна 18.07.2017
33 2043 Мазур Юлія Вадимівна 24.02.2017
34 2056 Дуфенюк Анастасія Віталіївна 12.06.2017
35 2058 Клекоцюк Анастасія Ігорівна 19.11.2016
36 2079 Нагієв Кирило Григорович 26.05.2017
37 2081 Казьмірова Софія Ігорівна 15.08.2017
38 2088 Охрименко Ілля Вікторович 17.05.2017
39 2117 Красковський  Денис Вадимович 04.07.2017
40 2123 Хитрик Кіра Миколаївна 25.03.2017

Список дітей на зарахування у ЗДО №4 “Вишенька


п/п
ID
номер
ПІБ дитини
Дата народження
Примітка
01 1470 Ілюсь Макар Олександрович 07.09.2016
02 1504 Бойко Мар’янаОлександрівна 05.09.2016
03 1510 Огородник Олександра Олексіївна 20.09.2016
04 1545 Ткач Тереза Євгеніївна 07.11.2016
05 1561 Вертепна Адель Костянтинівна 12.10.2016
06 1586 Дмитрієв Андрій Іванович 13.12.2016
07 1589 Кузевич Володимир Вадимович 27.11.2016
08 1591 Мікус Владислав Богданович 24.11.2016
09 1595 Чуб Емілія Денисівна 23.11.2016
10 1596 Дергоусова Іванна Сергіївна 16.10.2016
11 1607 Педстружко Дмитро Костянтинович 23.09.2016
12 1620 Антал Вадим Антонович 15.01.2017
13 1639 Скрима Анастасія Антонівна 11.02.2017
14 1649 Козловська Тіна Вадимівна 07.02.2017
15 1650 Козловська Аріна Вадимівна 07.02.2017
16 1656 Куленко Віолетта Андріївна 07.12.2016
17 1659 Мельник Маргарита Русланівна 28.02.2017
18 1661 Степчук Ілля Олегович 02.08.2016
19 1664 Войтович Амір Олександрович 21.03.2017
20 1667 Гораш Матвій Дмитрович 22.02.2017

Список дітей на зарахування у ЗДО №5 “Джерельце


п/п
ID
номер
ПІБ дитини
Дата народження
Примітка
01 1540 Федоров Данило Андрійович 12.09.2016
02 1543 Коваль Марія Василівна 02.09.2016
03 1544 Губчакевич Анна Вячеславівна 21.09.2016
04 1562 Лещук Нікіта Дмитрович 16.11.2016
05 1610 Покотило Макар Юрійович 08.01.2017
06 1616 Кожара Ілля Віталійович 10.01.2017
07 1632 Блащук Дмитро Костянтинович 04.09.2016
08 1645 Пересада Нікіта Денисович 17.01.2017
09 1654 Куций Максим Романович 15.02.2017
10 1662 Камінський Валентин Олександрович 20.01.2017
11 1678 Кузьменко Вероніка Олегівна 19.12.2016
12 1692 Усатий Богдан Олександрович 08.02.2017
13 1709 Вернигора Максим Вадимович 10.11.2016
14 1733 Званова Софія Артемівна 15.02.2017
15 1736 Подолян Катерина Володимирівна 28.12.2016
16 1745 Варварчук Софія Миколаївна 31.03.2017
17 1754 Семенова Поліна Володимирівна 06.04.2017
18 1762 Плахотнюк Софія Вікторівна 14.04.2017
19 1764 Брацлавський Нікіта Олегович 02.01.2017
20 1765 Панасова Софія Романівна 08.11.2016

Список дітей на зарахування у ЗДО №6 “Казочка


п/п
ID
номер
ПІБ дитини
Дата народження
Примітка
01 1478 Дацун Ренат Русланович 20.09.2016
02 1496 Лазнюк Софія Олександрівна 27.09.2016
03 1498 Літус Аріна Богданівна 20.09.2016
04 1539 Дяков Олександр Сергійович 12.10.2016
05 1554 Чорна Аріна Юріївна 15.09.2016
06 1560 Степанківський Вадим Володимирович 08.10.2016
07 1565 Пшонь Дар’я Юріївна 27.09.2016
08 1590 Рожок Костянтин Володимирович 08.10.2016
09 1609 Кашпрук Карина Анатоліївна 23.11.2016
10 1619 Недзельський Олексій Максимович 20.10.2016
11 1633 Ожеван Михайло Сергійович 03.12.2016
12 1646 Озеранський Гліб Валерійович 28.12.2016
13 1655 Корень Соломія Сергіївна 26.01.2017
14 1668 Багрій Кіріл Романович 20.09.2016
15 1691 Лучко Євгенія Олексіївна 05.12.2016
16 1761 Стогу Максим  Олександрович 11.03.2017
17 1767 Сидоренко Єва Дмитрівна 06.03.2017
18 1805 Гамей Марк Русланович 06.03.2017
19 1832 Саричев Михайло Валерійович 23.04.2017
20 1845 Ковальчук Даніїл Євгенійович 04.05.2017

Список дітей на зарахування у ЗДО №7 “Ромашка


п/п
ID
номер
ПІБ дитини
Дата народження
Примітка
01 1525 Кишук Юрій Олександрович 14.10.2016
02 1531 Вигоднер Олександр Євгенович 14.10.2016
03 1568 Драчинська Мирослава Іванівна 20.11.2016
04 1626 Кондрюк Максим Миколайович 08.01.2017
05 1687 Деркунський Захар Андрійович 14.12.2016
06 1702 Гладун Роман Миколайович 22.11.2016
07 1799 Дубина Анна Сергіївна 14.04.2017
08 1810 Журавель Аліна Андріївна 19.05.2017
09 1842 Кириленко Марія Сергіївна 29.05.2017
10 1921 Атаманенко Даніела Адамівна 16.08.2017
11 1927 Цебрій Тарас Володимирович 21.07.2017
12 1933 Ясінський Михайло Сергійович 08.02.2017
13 1934 Літвінчук Анна Олександрівна 11.08.2017
14 1973 Воспітанюк  Нікіта Миколайович 21.10.2016
15 1978 Войтович Ростислав Русланович 15.04.2017
16 2101 Космачевська Марія Дмитрівна 03.08.2017
17 2460 Сафтюк Дмитро Петрович 11.03.2017
18 2474 Силюк Софія Олександрівна 07.10.2016
19 2542 Яроменко Злата Артемівна 22.08.2016
20 2673 Данилишина Вікторія Сергіївна 01.03.2017

Список дітей на зарахування у ЗДО №8 “Барвінок


п/п
ID
номер
ПІБ дитини
Дата народження
Примітка
01 1671 Данилевич Тимофій Антонович 14.01.2017
02 1715 Смалій Ігор  Русланович 07.01.2017
03 1907 Шаравська Соломія Романівна 16.05.2017
04 1910 Каменяр Андрій Володимирович 30.06.2017
05 1918 Войчишин Володимир Євгенійович 29.07.2017
06 1997 Озеранський Гліб Валерійович 28.11.2016
07 2007 Чумак Софія Володимирівна 24.08.2017
08 2288 Кравченко Анна Володимирівна 14.01.2017
09 2340 Марковський Володимир Володимирович 21.12.2016
10 2437 Суконнік Софія Богданівна 03.05.2017
11 2441 Каплінська Злата Михайлівна 24.04.2017
12 2456 Костильова Анжеліка Миколаївна 23.07.2017
13 2692 Марчук Єлизавета Олександрівна 10.03.2017
14 2702 Самойлюк Ульяна Олексіївна 15.03.2017

Перевірити інформацію про стан реєстрації можна також  на сайті міської ради.