Шановні батьки!

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина здійснювала навчання, виховання та розвиток в дошкільному закладі міста, пропонуємо Вам ознайомитися з Положенням про загальну міську електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів.

Якщо Ви обрали заклад для Вашої дитини, Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, заповнивши  реєстраційну форму. Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов’язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу. Реєструватися можна лише в один дошкільний навчальний заклад, в інших випадках заявки зараховуватися не будуть.

При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі»,  дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде запропоновано місце в обраному ДНЗ або іншому закладі Вашого мікрорайону.

Вам необхідно постійно відслідковувати статус заявки по присвоєному ID і у разі його зміни, про що Вам буде повідомлено, протягом 30 днів занести необхідні документи, визначені в Положенні, завідуючій визначеного дошкільного закладу. В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.

Дані щодо черги в дитячий садочок, які були записані до 1 вересня 2014 року в завідуючих дошкільних закладів, автоматично були перереєстровані до загального міського реєстру.

Перед тим, як перейти до реєстрації в дитячі садочки, будь ласка ознайомтеся з наступною інформацією:

  1. Положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів м. Жмеринка

Якщо у Вас з’явились запитання, Ви можете спробувати відшукати їх та відповіді на них тут.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

ПЕРЕВІРИТИ СТАН ЧЕРГИ