ХХ століття передало у спадок події, які не потьмяніють у свідомості українців. Один із ключових подій епохи відбувся саме в цей день, коли було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

22 січня Україна відзначає День Соборності – подію, що у далекому 1919 році заклала основи незалежності та суверенності нашої держави. На жаль, для українців підписання Акту злуки не стало тріумфальним завершенням боротьби за національну свободу та право жити у власній державі, а лише кроком на шляху до мрії. Пам’ять про Соборність давала сил українцям протягом століття. Ми боролися та вибороли.

Яскравим проявом єдності, волі українського народу до свободи, став «живий ланцюг», організований патріотичними силами 21 січня 1990 року з нагоди 71-ї річниці проголошення Акту Злуки. Мільйони тоді ще радянських українців узялись за руки від Києва до Львова, відзначаючи День Соборності.

Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Сердечно бажаємо всім українцям, мирного неба, єдності і згуртованості міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє неньки України!