Щиро    вітаємо колег з професійним святом – Днем працівників освіти.

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за великий талант і покликання  сіяти  мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

За сумлінну, творчу працю, особистий внесок  у справу навчання і виховання підростаючого покоління Подякою МОН України нагороджуються:

  • Калінчук  Алла   Миколаївна – вихователь – методист  ЗДО №8 «Барвінок»,
  • Ткаченко Наталія Василівна – методист  з організаційно – масової роботи  ЗПО ЦПР.

Почесною грамотою Вінницької  обласної державної адміністрації нагороджується:

  • Ковальова Ольга Олександрівна – вчитель української та англійської мови закладу загальної середньої освіти  І – ІІІ ст.№2.

Почесною грамотою Департаменту освіти і науки  Вінницької обласної державної адміністрації  нагороджуються:

  • Западинська Вікторія Петрівна – вчителька початкових класів закладу загальної середньої освіти  І – ІІІ ст.№1
  • Галюк Тетяна Михайлівна – помічник вихователя закладу дошкільної освіти №2 «Калинка»
  • Костюченко Галина Олександрівна – вихователь-методист закладу дошкільної освіти №3 «Веселка»
  • Кривоніс Юлія Михайлівна – вчитель-дефектолог  ЗДО №4 «Вишенька»
  • Мельниченко Ольга В’ячеславівна – завідувач закладу дошкільної освіти №4 «Вишенька»
  • Ціхоцька Наталя Василівна – вихователь закладу дошкільної освіти №6 «Казочка»
  • Яворовська Олена Борисівна  – завідувач  закладу дошкільної освіти №8 «Барвінок»,

Почесною грамотою Департаменту освіти і науки  Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки нагороджуються:

  • Гулько Олена Володимирівна – психолог комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Жмеринської міської об’єднаної територіальної громади, голова Жмеринської міської організації Профспілки працівників освіти і науки;
  • Кривоніс Юлія Михайлівна – вчитель-дефектолог закладу дошкільної освіти №4 «Вишенька»

За  високий професіоналізм, творчий пошук, креативність мислення Грамотою виконавчого комітету Жмеринської міської ради та грошовою винагородою нагороджуються працівники закладів освіти Жмеринської міської об’єднаної територіальної громади:

  • Шмаль Сергій Юрійович – директорзакладу загальної середньої освіти  І – ІІІ ст.№1.
  • Западинська Вікторія Петрівна – вчителька початкових класів закладу загальної середньої освіти  І – ІІІ ст.№1.
  • Саветіна Тетяна Василівна – заступник директора з навчально – виховної роботи закладу загальної середньої освіти  І – ІІІ ст.№2.
  • Господарець Олег Іванович – заступник директора з адміністративно – господарської роботи   закладу загальної середньої освіти  І – ІІІ ст.№3.
  • Дуднік Олександр  Васильович – вчитель фізичної культури та Захисту України закладу загальної середньої освіти  І – ІІІ ст.№4.
  • Когут Юлія Миколаївна –  директор Опорного закладу загальної середньої освіти  І – ІІІ ст.№5.
  • Гниця Людмила Миколаївна – вчителька української мови та літератури Опорного закладу загальної середньої освіти  І – ІІІ ст.№5.
  • Бігун Людмила Василівна  – директор Опорного закладу загальної середньої освіти  І – ІІІ ст.№6.
  • Нечай Світлана Володимирівна – завідувачка Жуківецької філії І – ІІ ст. Опорного закладу загальної середньої освіти  І – ІІІ ст.№5.
  • Дема Олена Іванівна – завідувачка Щучинецької філії І – ІІ ст. Опорного закладу загальної середньої освіти  І – ІІІ ст.№5.
  • Слободянюк Ольга Вікторівна – заступник завідуючого з навчально  – виховної роботи  Коростівецької філії І – ІІ ст. Опорного закладу загальної середньої освіти  І – ІІІ ст.№6.
  • Гончар Наталія Ростиславівна – вчителька англійської мови  Рівської філії І – ІІ ст. Опорного закладу загальної середньої освіти  І – ІІІ ст.№6.
  • Кудлик Людмила Леонідівна – завідуюча господарством ЗДО №1 «Дзвіночок».
  • Ільчишена  Наталія Володимирівна –  вихователька ЗДО №2 «Калинка».
  • Худолій Наталія Єгорівна – директор ЗДО №3 «Веселка».
  • Сорокіна Марія Петрівна – вихователька ЗДО №4 «Вишенька».
  • Блащук Ірина Михайлівна – медична сестра  ЗДО №5 «Джерельце».
  • Тарадович Лідія Леонідівна – директор ЗДО №6 «Казочка».
  • Шадей Оксана Олександрівна –  вихователька ЗДО №7 «Ромашка».
  • Шевченко Ольга Миколаївна – вихователька ЗДО №8 «Барвінок».
  • Яремушко Валентина Вікторівна – директор ЗДО «Сонечко» с.Коростівці.
  • Грибан Олена Василівна – вихователька ЗДО «Ромашка» с.Жуківці.
  • Паславська Оксана Петрівна – керівник гуртків «Умілі руки», «Писанкарство» – закладу позашкільної освіти  «Центр позашкільної роботи».
  • Рубанська Ганна Олександрівна – вчитель – реабілітолог  комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр».
  • Єпіченко Володимир Вікторович – керівник групи по обслуговуванню закладів освіти управління освіти Жмеринської міської ради.

Залишити відповідь