TAGS: ЗЗСО №3спорт

Нові гімнастичні килимки, сучасні фрісбі, швидкісні скакалки та тенісні набори отримали учні третьої школи в рамках реалізації проєкту «Посилка успіху» фонду Братів Кличко. Цьогоріч у квітні вчитель фізичної культури зі школи №3 Сергій Тризно взяв участь у проєкті, пройшов навчання та отримав для школи новий спортивний інвентар для проведення цікавих та креативних уроків фізичної культури. Одним із спікерів навіть був сам Володимир Кличко

Організатори проєкту відібрали, з понад 2000 бажаючих, 230 учасників, які впродовж 2 місяців дізнавалися про нові методи викладання, сучасні види спорту, здоровий спосіб життя, правильне харчування, мотивацію, обмінювалися досвідом з колегами та навчалися реалізовувати власні проєкти. Як розповів Сергій Тризно навчання у проєкті проводили онлайн, а набуті теоретичні навички учасників організатори конкурсу перевіряли за допомогою відео звітів.

«Всього у проєкті було 9 теоретичних модулів, на яких спікери задавали домашнє завдання, яке ми виконували на уроках. Зокрема, це були цікаві ігри та нові вправи для дітей. Про виконання домашніх завдань ми надавали організаторам відео звіт. Одним із спікерів навіть був сам Володимир Кличко», – мовив Сергій Тризно.

Усі знання, які отримав на проєкті Сергій Тризно, застосовує на уроках фізичної культури. Тепер під час занять спортом діти грають у фрісбі, долають перешкоди зроблені з новеньких спортивних фішок, виконують гімнастичні вправи на комфортних килимах та розповідають, що уроки стали набагато цікавішими.

Педагоги та учні не збираються зупинятися на досягнутому і вже готуються участі у новому конкурсі. Бажаємо їм наснаги та нових перемог

Спортивний інвентар школи №3 поповнився трьома новими футбольними та двома баскетбольними м’ячами, фрісбі, гімнастичними килимами, наборами тенісних ракеток та бадмінтону, спортивними фішками та швидкісними скакалками. Учні школи отримали набір футбольних манішок, а вчителю подарували орендовану футболку, жилетку, блейзер та 2 свистки.

Сергій Тризно не лише талановитий вчитель, але й гарний майстер. За ініціативних підтримки батьків вчитель власноруч змайстрував нові гімнастичні лавки.

Педагоги та учні школи №3 не вперше стають переможцями різноманітних конкурсів і грандів, – про це розповіла заступник директора з виховної роботи Любов Тризно. «В Україні сьогодні з’явилося багато челенджів, конкурсів, грандів та акцій брати участь в яких можна онлайн. І з цього різноманіття онлайн конкурсів ми обрали для себе ті, які підходили саме нам. Нещодавно наша школа стала переможницею Всеукраїнського конкурсу фото та відео робіт щодо інклюзії, булінгу та правил дорожнього руху. Ми обрали для себе інклюзії, так як вважаємо її однією зі своїх сильних сторін, створили ролик на тему «Що означає інклюзія для сучасної дитини» та стали срібними призерами конкурсу», – говорила Любов Тризно.

Директорка закладу Тамара Білан розповіла, що педагоги та учні не збираються зупинятися на досягнутому і вже готуються участі у новому конкурсі. Бажаємо їм наснаги та нових перемог.

Подробиці – у відео

За матеріалами – Жмеринка.City

Author

Залишити відповідь