TAGS: ГімназіадаЗЗСО №4спортфутзал

17-го грудня у спортивній залі Дитячої юнацько-спортивній школі відбувся міський чемпоінат з футзалу серед учнівської молоді Жмеринки. За звання чемпіонів та можливість представляти місто на обласних змаганнях боролися представники усіх загальноосвітніх шкіл.

За результатами змагань І місце виборола команда школи №4, ІІ місце підкорили учні школи №1, ІІІ місце завоювала команда школи-ліцей.

Переможці змагань отримали в нагороду кубок, а срібні та бронзові фіналісти грамоти. Організатори турніру – управління освіти Жмеринської міської ради та Дитяча юнацько-спортивна школа. Змагання з різних видів спорту проводяться щороку, команди різних шкіл змагаються за право потрапити на обласні (зональні) змагання, після перемоги у яких можна увійти до національного етапу.

«Ми домовилися з дитячою спортивною школою про суддівство», – розповідає методист управління освіти Руслан Назарінський: «Тут працюють дуже хороші тренери, які допомогли в проведенні змагань».

«Ці змагання були серед шкіл, але ці діти переважно тренуються у мене в секції, в групах 2008-го та 2009-го років народження», – каже старший тренер спортивної школи Олександр Кравченко: «За програмою «Шкільний футзал» школа-переможець їде на обласні змагання. Там буде зональна частина змагань, а переможець зможе увійти до фінальної частини змагань. В зональних змаганнях беруть участь 32 команди».

Також за результатами змагань було відзначено кращих  гравців, які отримали грамоти: