TAGS: ЗЗСО №1мотузковий парк

Вже кілька років на базі школи №1 м.Жмеринки діє туристичний гурток «Екстрим». Його керівник, вчитель фізичної культури Олександр Солодкий, взяв участь в XVI обласному регіональному конкурсі проектів територіальних громад на облаштування мотузкового парку у долині на території школи. Спільно з начальником управління освіти Аліною Твердохліб подали проєкт на конкурс і пройшли до фіналу.

Напередодні початку нового навчального року мотузковий парк презентували під час серпневої педагогічної (Не)конференції, що відбулася у форматі вуличного фестивалю.

Учасники туристичного гуртка «Юний турист» під керівництвом свого вчителя Володимира Солодкого демонстрували власні вміння пересуватися за допомогою страховки вздовж усього маршруту.

«Аж дух захоплює! Це неймовірні відчуття, коли ти долаєш маршрут на такій висоті!», – розповідає Марія. «Брат трохи боїться висоти, але якраз на цьому майданчику зможе подолати власний страх і навчитися діяти в екстремальних ситуаціях»,

– говорить Євген Дремух.

«У нас давно була мрія відкрити тут мотузковий парк, адже територія прекрасно дозволяє це зробити для фізичного розвитку учнівської молоді. Бачу, як горять очі дітей під час тренувань, і розумію, що ми змогли їх зацікавити! Переконана, що ми часто тут влаштовуватимемо тренування і майстер-класи для учнів»,

– повідомила начальник управління освіти Аліна Твердохліб.

Директор школи Сергій Шмаль висловив слова подяки місцевій владі, депутатському корпусу та управлінню освіти за підтримку проєкту та виділення коштів з міського бюджету на співфінансування.

З обласного бюджету на реалізацію проекту вдалося залучити 172 тисячі гривень, з міського виділили ще 584 тис.грн.

Роботи виконала спеціалізована фірма з Дніпра ТОВ «Парк пригод «Тропа», яка обслуговує подібні спортивні майданчики по всій Україні.

Фото та матеріали – Жмеринка.City

Залишити відповідь