Сьогодні, 10 квітня школярі міста мали можливість пройти стажування в управліннях та відділах виконавчої служби.  Метою заходу було пропагування серед молоді засад місцевого самоврядування, формування у старшокласників активної життєвої позиції та реалізації їх лідерського потенціалу.

 

Робочий день розпочався з апаратної наради.  Зі вступним словом, подякою та побажаннями гарної роботи до присутніх звернулись Ольга Боровська – заступник міського голови з гуманітарних питань та Аліна Твердохліб – начальник управління освіти Жмеринської міської ради.

Юні активісти  спільно із наставниками визначали головні пріоритети розвитку Жмеринки, спілкувались із громадькістю та планували видатки та шляхи економії і наповнення бюджету міста.

Голова учнівського самоврядування Аліна Паламарчук спробувала себе у ролі секретаря міської ради, в.о. міського голови.

Секретар міської ради Юрій Світлак більш детально ознайомив свого стажера з основними планами розвитку освітньої та інших галузей, поцікавився майбутнім вибором професії школярки та вручив подарунок на згадку.

Президент НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія” – Дмитро Рубан, відчув себе у кріслі начальника управління освіти.

Після стажування  старшокласники ділилися своїми враження та наголошували, що стажування у відділах, збагачення управлінським досвідом, може суттєво вплинути на вибір професії.

Залишити відповідь