ЗМАГАННЯ “РЯТІВНИК”

Завдання теоретичного туру
Завдання практичного туру
РІЙ ТЕОРЕТИЧНИЙ ТУР ПРАКТИЧНИЙ ТУР ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС МІСЦЕ
ЧАС ШТРАФИ ЧАС ШТРАФИ
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 02:58 +10 с. 05:12 +20 с. 08:40 І
НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей” 02:35 +30 с. 06:01 +20 с. 09:26 ІІ
ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 03:26 +30 с. 05:56 +30 с. 10:22
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 02:55 +60 с. 05:48 +20 с. 10:03 ІV
НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” 02:43 +10 с. 06:56 +30 с. 10:19 V
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 02:44 +30 с. 06:09 +30 с. 09:53 ІІІ
Судді:
  1. Сіткевич Людмила Станіславівна – голова міськрайонної організації “Товариство Червоного Хреста”
  2. Марценюк Юрій Володимирович – регіональний координатор школи медичної допомоги обласної організації “Товариство Червоного Хреста”
  3. Назарінський Руслан Олегович – методист управління освіти Жмеринської міської ради

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА-ВІКТОРИНА “ВІДУН”

РІЙ І
РІВЕНЬ
ІІ РІВЕНЬ ІІІ РІВЕНЬ ЧАС СУМА БАЛІВ МІСЦЕ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 0 1 1 1 0 1 1 0 2 1 3 3 07:24 14 ІІ
НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей” 0 1 1 1 0 0 1 1 2 1 3 3 12:58 14 ІІІ
ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 1 0 0 1 1 0 1 0 2 1 3 3 07:25 13 V
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 0 1 0 1 1 1 1 1 2 1 3 3 10:20 15 І
НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” 0 0 0 1 0 0 1 1 1 1 3 2 07:00 10 VI
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 0 1 0 1 0 0 1 0 2 0 3 3 05:06 11 V
Судді:
  1. Заржицька Оксана Вікторівна – керівник міського методичного об’єднання вчителів історії та правознавства
  2. Шеремета Ганна Станіславівна – директор міського історичного музею
  3. Антонюк Віктор Михайлович – заступник командира полку Українського Реєстрового Козацтво

СТРІЛЬБА ІЗ ПНЕВМАТИЧНОЇ ГВИНТІВКИ

РІЙ 1 УЧАСНИК 2 УЧАСНИК 3 УЧАСНИК 4 УЧАСНИК РЕЗУЛЬТАТ РОЮ МІСЦЕ
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 13 13 8 12 46 V
НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей” 6 19 18 4 47 IV
ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 29 11 15 0 55 II
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 0 0 0 3 3 VI
НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” 22 24 20 19 85 I
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 0 15 18 17 50 III
Судді:
  1. Муравський Олександр Михайлович – майор Жмеринського об’єднаного міського військового комісаріату
  2. Солодкий Володимир Олександрович – вчитель фізичної культури ЗОШ №1

“ТУРИСТСЬКО-СПОРТИВНА СМУГА ПЕРЕШКОД”

КРИТЕРІЇ ДЛЯ ОЦІНЮВАННЯ ЗОШ №1 НВК “ліцей” ЗОШ №3 ЗОШ №4 НВК “гімназія” ЗОШ №6
1. Горизонтальний маятник 0 4 4 3 0 1
2. Подолання заболоченої місцевості на жердинах 2 3 1 5 0 4
3 Подолання заболоченої місцевості на купинах 8 2 8 8 7 8
4. Переправа через річку по колоді 1 0 2 1 0 2
5. Переправа через річку по мотузці 1 2 3 4 5 5
6. Підйом 4 5 4 7 6 7
7. Траверс 1 3 3 10 1 4
8. Спуск по схилу 0 0 1 2 3 3
9. Рух по пластунськи 0 2 4 3 1 4
10. Перенесення потерпілого 0 0 1 1 1 1
11. Козацьке завдання 0 0 0 0 0 0
ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС 08:03 13:32 12:50 14:37 10:48 13:00
16:33 24:02 28:50 36:37 22:58 32:30
МІСЦЕ І ІІІ IV VI II V
Судді:
  1. Кісілюк Тетяна Федорівна – заступник начальника управління освіти, модератор гри.
  2. Назарінський Руслан Олегович – методист управління освіти, модератор гри.
  3. Солодкий Володимир Олександрович – вчитель фізичної культури ЗОШ №1

КОНКУРС “ВАТРА”

“Іван Богун – герой національно-визвольної війни”
КРИТЕРІЇ ДЛЯ ОЦІНЮВАННЯ ЗОШ №1 НВК “ліцей” ЗОШ №3 ЗОШ №4 НВК “гімназія” ЗОШ №6
1. Наявність програмки 0 0 1 0 0 0
2. Відповідність назви композиції 8 8 7 8
3 Досягнення мети 8 8 8 9
4. Художньо-естетичний рівень 9 9 9 9
5. Артистичність та майстерність виконання 9 9 8 9
6. Інформаційна насиченість змісту програми 9 9 8 8
7. Музичний супровід 8 9 8 9
8. Використання у дійстві власних ройових атрибутів 8 8 8 8
9. Оригінальність 6 9 8 6
10. Композиційна виправданість 8 8 7 8
11. Загальне враження 9 9 8 9
12. Реалізація сценарного задуму 9 9 8 8
ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС
РЕЗУЛЬТАТ РОЮ 90 95 89 92 101 88
МІСЦЕ ІV ІІ V III I VI
Судді:
  1. Кісілюк Тетяна Федорівна – заступник начальника управління освіти, модератор гри
  2. Назарінський Руслан Олегович – методист управління освіти, модератор гри
  3. Кошубський Віталій Вікторович – керівник ГО “Жмеринське козацьке товариство”
  4. Антонюк Віктор Михайлович – заступник командира полку Українського Реєстрового Козацтво
  5. Муравський Олександр Михайлович – майор Жмеринського об’єднаного міського військового комісаріату
  6. Адамусик Віталій Павлович – підполковник, військовий керівник Жмеринського ВПТУ
  7. Дуднік Олександр Васильович – вчитель Захисту Вітчизни ЗОШ №4