УКРАЇНА 
 ЖМЕРИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 Управління освіти


 НАКАЗ 

№17 

27 січня 2020 р.

Про забезпечення участі в
обласній олімпіаді з історії

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, зважаючи на рішення оргкомітету та журі II етапу Всеукраїнської олімпіади з історії про участь в обласній олімпіаді з історії учнів м. Жмеринки, керуючись чинним «Положенням» МОН України про проведення учнівських олімпіад,

НАКАЗУЮ:

  1. Директорам НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей» – Кочурі О.В., ЗОШ І-ІІІст.№4 – Бігун М.Й., НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія» – Когут Ю.М. забезпечити участь членів міської команди в III етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, яка відбудеться 02.02.2020р. у м.Вінниця на базі КЗ «ЗОШ І-ІІІст.№22 Вінницької міської ради» початок о 9.00 год., таких учнів:
  • Гаврілову Софію – 9 клас ЗОШ І-ІІІ ст.№4,
  • Павлюк Наталію – 10 клас НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»,
  • Хохлова Юрія -11 клас НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей».
  1. Відповідальність за безпеку життя та здоров’я дітей при супроводі покласти на вчителя історії НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» – Назарінського Руслана Олеговича.
  2. Вчителю історії НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» Назарінському Руслану Олеговичу провести інструктаж з учнями з техніки безпеки, ознайомити з правилами поведінки під час поїздки та в дорозі.
  3. Централізованій бухгалтерії управління освіти (Гладка В.О.) провести оплату вчителю згідно чинного законодавства, а учасникам олімпіади оплатити проїзд відповідно до міської програми «Обдаровані діти».
  4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу методичним кабінетом управління освіти Заграй С.М.

Аліна ТВЕРДОХЛІБ

Начальник управління освіти

Залишити відповідь