TAGS: методичне об'єднання

Відповідно до листа  управління освіти №1206 від 19 серпня 2019 року та наказу начальника управління освіти А. Твердохліб № 116  від 9 серпня 2019 року «Про проведення серпневої конференції педагогічних працівників» методичним кабінетом управління освіти Жмеринської міської ради затверджено план-графік серпневих міських методичних об’єднань.

№ п/п Назва методоб’єднання Дата проведення Місце проведення Час Керівник ММК Відповідальний працівник управління
1. Вчителів початкових класів 27.08.19 ЗОШ І – ІІІ ступенів №4 10:00 Ододюк С.М. Заграй С.М.
2. Вчителів української мови та літератури 27.08.19 ЗОШ І – ІІІ ступенів №4 12:00 Васютинська Л.В. Заграй С.М.
3. Заступників директорів із навчально-виховної 27.08.19 ЗОШ І–ІІІ ступенів №4 14:00 Заграй С.М.
4. Вчителів зарубіжної літератури 28.08.19 НВК «ЗОШ І –ІІІ ступенів-ліцей» 11:00 Кандірал Л.П. Заграй С.М.
5. Соціальних педагогів 04.09.19 НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів-ліцей» 14:30 Бондар Т.В.
6. Практичних психологів 05.09.19 НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів–ліцей» 14:30 Бондар Т.В.
7. Вчителів географії 28.08.19 НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів–ліцей» 10:00 Самелюк В.М. Бондар Т.В.
8. Вчителів біології 28.08.19 НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів–ліцей» 10:00 Поліщук Л.М. Бондар Т.В.
9. Вчителів хімії 28.08.19 НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів–ліцей» 10:00 Скворцова О.В. Бондар Т.В.
10. Вчителів історії та правознавства 27.08.19 ЗОШ І–ІІІ ступенів №4 10:00 Заржицька О.В. Назарінський Р.О.
11. Вчителів математики 04.09.19 НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів–ліцей» 14:30 Приймак Л.Г. Завірюха І.М.
12. Вчителів фізики та астрономії 03.09.19 НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів–ліцей» 12:00 Хоменко Г.С. Завірюха І.М.
13. Вчителів фізичного виховання 27.08.19 ЗОШ І – ІІІ ступенів №4 12:00 Назарінський Р.О.
14. Вчителів ОБЖ 28.08.19 НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів–ліцей» 12:00 Пугач Т.В. Бондар Т.В.
15. Вчителів технічної 27.08.19 ЗОШ І – ІІІ ступенів №4 10:00 Кругляк О.С. Бондар Т.В.
16. Вчителів обслуговуючої праці 27.08.19 ЗОШ І–ІІІ ступенів №4 11:00 Ноздріна В.М. Бондар Т.В.
17. Вчителів іноземної мови 27.08.19 ЗОШ І–ІІІ ступенів №4 10:00 Шевченко О.Ю. Мазур І.М.
18. Вчителів інформатики 27.08.19 НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів–ліцей» 11:30 Степюк М.В. Завірюха І.М.
19. Вчителів «Захисту Вітчизни» 27.08.19 ЗОШ І–ІІІ ступенів №4 14.00 Ткачов Д.Ф. Назарінський Р.О.
20. Шкільних бібліотекарів 27.08.19 ЗОШ І–ІІІ ступенів №4 11.30 Гарбар С.В Мазур І.М.
21. Вчителів художньо-естетичного циклу(музичне та образотворче мистецтво) 27.08.19 НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів–ліцей» 10.00 Шамрай А.І.
22. Керівників, методистів ЗДО 27.08.19 ЗДО №2 13.00 Бабій Н.І. Шамрай А.І.
23. 1 день роботи другої очної сесії для підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році 28.08.19 ЗОШ І–ІІІ ступенів №1 09.00 Ододюк С.М. Заграй С.М.

 

Author

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *