Класний керівник 1-Б класу Надія Співак разом із допитливими першокласниками розповіли і продемонстрували усій Україні, що цікавого містить їхня класна кімната, і здобули почесне ІІІ місце у конкурсі «Кращий кабінет початкових класів України-2021».

Учитель працює з дітками за інтегрованою програмою Анжеліки Цимбалару «Світ чекає крилатих», яка враховує вікові та індивідуальні особливості дітей, а також зменшує навчальне навантаження на дитину, об’єднуючи дисципліни до 6 навчальних предметів: математика, українська і англійська мови, всесвіт, фізична культура та арт-технології.
Кожен учень має власну одномісну парту, а також спеціальні зошити-посібники, які допомагають у цікавій формі засвоювати нові знання. І хоча дітки ще не вивчили усі літери, вони вже впевнено читають слова за складами.
Класна кімната першокласників має 7 осередків для навчання, дослідів, ігор та відпочинку. А на стіні зображений великий мурал усієї сонячної системи, навпроти якої дітки можуть і справді відчувати себе окриленими – із справжніми крильцями.
Директор школи №3 Тамара Білан розповіла, що освітній простір є невід’ємною частиною життя маленьких здобувачів освіти, і часто стає другою домівкою для допитливої малечі, простором творчості, фантазії, пошуку та креативу.

За матеріалами – Жмеринка.City

    Author