TAGS: Гімназіада

23 жовтня 2019 року відбулись змагання з настільного тенісу за програмою обласної Гімназіади  серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Жмеринка.

Змагання проводилися відповідно до наказу управління освіти №131 від 16.09.2019 року,  за діючими Правилами змагань з настільного тенісу та Регламенту, затвердженим Вінницьким обласним відділенням КФВС МОН України спільно з Департаментом освіти і науки Вінницької ОДА.

Спортсмени (2 юнака та 2 дівчини) вели активні поєдинки у спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

В особистому заліку, найрезультативнішими гравцями стали за підрахунком кількості балів стали:

• Тарапата Костянтин – НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей»; (10 очіків);
  • Солтис Анна – НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» (10 очків);
  • Сафронюк Олена – ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (10 очків).

Далі відбулося відзначення учасників змагань в командному заліку. Так, VI місце у командному заліку посіла команда ЗОШ І-ІІІ ст. №6, V місце у команди із ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

Основними переможцями змагань – ІІІ місце командного заліку (30 очок у сумі) розділили ЗОШ І-ІІІ ст. №4 та НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія».

ІІ місце та срібло здобула НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» (32 очка у команди). Наголосимо, що юнаки саме цієї школи стали найрезультативнішими гравцями міських змагань з тенісу.

Перемогу – І місце і золото у міських змаганнях з настільного тенісу за програмою обласної Гімназіади серед ЗНЗ здобула команда ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Загальний рейтинг – 34 очка у сумі. Саме ця команда представлятиме місто на обласних змаганнях у Вінниці, які відбудуться 13 листопада.

Вітаємо усіх призерів та переможців! Дякуємо усім учасникам за емоційну гру та професійність! Особливу подяку висловлюємо керівництву ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчителям фізкультури за підготовку команд, та безпосередньо вчителю Солодкому В.О.  – головному судді змагань за підготовку і професійне суддівство заходу.