Світланка Тимофіїва з молодшої групи «Бджілки» дитячого садочку «Ромашка», що у мікрорайоні «Велика Жмеринка» розповідає улюблений віршик і разом зі своєю вихователькою Оленою Кубіс демонструє диплом, який здобула їхня група у всеукраїнському конкурсі серед 100 кращих освітніх закладів України.

Одразу дві перемоги підкорив заклад дошкільної освіти №7 за презентацію двох затишних спальних кімнат та «Кращу групову кімнату».
Ще один диплом за ІІ місце всеукраїнського конкурсу здобув дитячий садочок №8 «Барвінок». Кращими кімнатами визнано яскраві і затишні спальні старшої логопедичної групи «Волошки», 2 молодшої групи «Кульбабки» та старшої групи «Маки».
Почесне І місце вибороли дві спальні кімнати, які не просто мають усе необхідне згідно вимог, а й справді подобаються діткам своїм затишним і сучасним дизайном, 3D малюнками з улюбленими героями і навіть спеціальними ліжечками для ляльки, які разом з дітками готуються до сну у «Тиху годину».
Творчі педагоги Наталя Зварич та Оксана Шадей використовують у роботі з дітками сучасні методики, які вміють зацікавити дитину до знань у формі гри.

Директор дитячого садочку №7 Олена Коваль

Директор дитячого садочку №7 «Ромашка» Олена Коваль розповідає, що у наступному році освітній заклад гостинного зустріне нових діток, адже завершується ремонт прибудинкової території біля нового корпусу в рамках державної програми «Велике будівництво».
Директор дитячого садочку №8 «Барвінок» Олена Яворовська дякує за відповідальну і наполегливу працю вихователям, техпрацівникам і батькам, які допомагають робити атмосферу у дитячому садочку особливою.
Вихователі садочку «Барвінок» разом з батьками часто організовують та підтримують різні корисні ініціативи, а нещодавно підтримали акцію «Нагодуй Сірка», яка має на меті привернути увагу до бездомних тварин та виховує у дітей милосердя.
Дітки передали необхідні речі та продукти для утримання тварин, що потребують допомоги.

Подробиці – у відео
За матеріалами – Жмеринка.City

    Author