Нещодавно усі діти повернулися з дистанційного навчання за шкільні парти. Хоча навчальний рік добігає до кінця, попереду ще дуже багато роботи чекає на освітню галузь у цьому році. Про акценти в освітній галузі Жмеринки, цікаві факти та перспективи – дізнавалися у начальника управління освіти Жмеринської міської ради Аліни Твердохліб.

Вони працюють на сучасному науково-дослідному обладнанні під час уроків фізики та хімії, заняття з алгебри та геометрії проходять у спеціальних математичних класах, оснащених програмним забезпеченням, сучасним обладнанням та комп’ютерною технікою. Вони вивчають українську, англійську, польську, німецьку, російську та китайську мови.
Аліна Твердохліб – начальник управління освіти Жмеринської міської ради
Уроки фізкультури нагадують дивовижні туристичні мандрівки на єдиному в області шкільному мотузковому парку, а інколи заняття з фізичної культури проходять в одному з найкращих басейнів Вінницької області.
Гра у футбол може бути незабутньою, адже футбольне поле із штучним покриттям допомагає відчути себе справжнім чемпіоном. А вболівати по-справжньому за улюблену команду з баскетболу чи волейболу найкраще на професійному мультимедійному спортивному майданчику. Навіть дітки на інвалідних візках можуть з легкістю, на рівні з усіма дітьми, грати у футбол, волейбол чи теніс.
Смакувати на перерві найкраще корисні та улюблені страви відомого шеф-кухаря України, який годує у власному ресторані справжніх українських зірок та артистів.

Це не Гарвард чи Оксфорд, як ви, можливо подумали. Це Жмеринка, і тут є чому повчитися. Не вірите? Тоді ділимося найцікавішими фактами про освітню галузь у нашому місті

За матеріалами – Жмеринська Газета