TAGS: "сокіл" ("джура")конкурсоголошення

Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді 23 травня 2020 року проводиться Всеукраїнський онлайн-конкурс “ВІДУН”.

До участі запрошуються рої Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) старшої вікової групи (15-17 років). Рої сердньої вікової групи (11-14 років) можуть взяти участь у заході поза конкурсом. У підготовці питань до Конкурсу будуть використані навчальні програми з історії України для закладів загальної середньої освіти.

Для участі у Конкурсі роям-учасникам необхідно до 22 травня 2020 року зареєструватись за посиланням forms.gle/HecG8GY7zUdWTLz6A та отримати код доступу до класруму “Джура-2020 (конкурс “Відун”)” на сервісі Google Classroom.

Конкурс триватиме з 10:00 до 17:59 23 травня 2020 року за допомогою платформи для тестування Classtime (не потребує реєстрації \, посилання буде опубліковано у класрумі).

Рої-переможці/рої-призери Конкурсу будуть нагороджені дипломами Українського державного центра національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

bg_collapse view=”link” color=”#4a4949″ expand_text=”Ознайомитись із листом МОН” collapse_text=”Ознайомитись із листом МОН” ][/bg_collapse]

Залишити відповідь