ЗАТВЕРДЖЕНО
В.о. директора Департаменту
освіти і науки
обласної державної адміністрації
27.12.2019647

Графік проведення III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  у 2019/2020 н.р.

№  Предмет  Дата  Початок  Місце Класи Голова оргкомітету Голова журі Кількість
членів журі
01. Астрономія 17 січня 10:00 ЗЗСО І-ІІІ ст. №9 10-11 Коньшина І.О.,
головний спеціаліст відділу інклюзивної, спеціальної
освіти та виховної роботи
Почапська Н.І.,
методист обласного центру технічної творчості учнівської молоді
15
02. Українська мова
та література
18 січня 10:00 Гуманітарна гімназія №1 8-11 Панчук О.А.
головний спеціаліст відділу
загальної середньої та дошкільної освіти
Кущ О.П.
кандидат філологічних наук,
доц. кафедри філологічних та
суспільних дисциплін КВНЗ «ВАНО»
38
03. Математика 19 січня 10:00 ЗЗСО І-ІІІ ст. №4 7-11 Лемещенко О.О.
головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти
Панасенко О.Б.
кандидат фізико-математичних наук, старший викладач кафедри алгебри і методики навчання математики ВДПУ ім. М. Коцюбинського
32
04. Німецька, французька мови 24 січня 10:00 НВК: ЗЗСО І-ІІІ ст. – гімназія №2 9-11 Чернелівська Є.Ф.
головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти
Білоус А.П.
вчитель німецької мови «НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназія №30 ім. Т. Шевченка Вінницької міської ради»
Кузьменко О.М.
вчитель французької мови КЗ «Гуманітарна гімназія №1
ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради»
12

3

05. Біологія 25 січня 10:00 ЗЗСО І-ІІІ ст. №15 8-11 Лемещенко О.О.
головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти
Рогач В.В.
кандидат біологічних наук, доц. кафедри біології ВДПУ ім. М. Коцюбинського
22
06. Правознавство 26 січня 10:00 ЗЗСО І-ІІІ ст. №26 9-11 Дорош О.К.
начальник відділу загальної
середньої та дошкільної освіти
Письменна О.П.
кандидат юридичних наук, доцент кафедри теорії та історії держави та права та адміністративного права ДонНУ ім. В. Стуса
13
07. Екологія 31 січня 10:00 ЗЗСО І-ІІІ ст. №32 10-11 Лемещенко О.О.
головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти
Мудрак О.В.
доктор с/г нау, проф., завідувач каф. екології , природничих та математичнх наук КВНЗ “ВАНО”
11
08. Інформатика 01 лютого 10:00 ФМГ №17,
ЗЗСО І-ІІ ст.-ліцей  №7,
технічний ліцей,
палац дітей та юнацтва,
КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»,
ЗШ І-ІІІ ст. №31
8-11 Дорош О.К.
начальник відділу загальної
середньої та дошкільної освіти
Пасіхов Ю.Я.
заступник директора з інформаційних технологій закладу «Фізико-математична гімназія № 17  Вінницької міської ради»
17
09. Історія 02 лютого 10:00 ЗЗСО І-ІІІ ст. №22 8-11 Крива О.Г.
головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти
Струкевич О.К.
доктор іст. наук, проф., завідувач каф. екології , природничих та математичнх наук КВНЗ “ВАНО”
23
10. Польська мова 07 лютого 10:00 ЗЗСО І-ІІІ ст. №33 7-11 Дорош О.К.
начальник відділу загальної
середньої та дошкільної освіти
Рябошапка О.В., вчитель польської мови та літератури комунального закладу “Загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради” 14
11. Інформаційні
технології
08 лютого 10:00 ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище»
НВК: ЗЗСО І-ІІІ ст. – гімназія №6
9-11 Коньшина І.О.,
головний спеціаліст відділу інклюзивної, спеціальної
освіти та виховної роботи
Білик О.О.
кандидат тех. наук, доц., проректор з науково-методичної роботи та моніторингу якості освіти КВНЗ “ВАНО”
18
12. Англійська мова 09 лютого 10:00 ЗЗСО І-ІІІ ст. №31 9-11 Чернелівська Є.Ф.
головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти
Герасімова О.В.,
кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва  КВНЗ “Вінницька академія неперервної освіти”
26
13. Російська мова 14 лютого 10:00 ЗЗСО І-ІІІ ст. №35 9-11 Панчук О.А.,
начальник відділу загальної
середньої та дошкільної освіти
Шевченко Н.С.,
викладач російської мови та зарубіжної літератури Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу
14
14. Географія 15 лютого 10:00 ЗЗСО І-ІІІ ст. №21 8-11 Чернелівська Є.Ф.
головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти
Денисик Г.І.,
доктор географічних наук, професор ВДПУ імені Михайла Коцюбинського
24
15. Економіка 16 лютого 10:00 ЗЗСО І-ІІІ ст. №34 9-11 Крива Г.О.,
головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти
Небава М.І.,
завідувач кафедрою підприємництва та виробничої економіки менеджменту, професор, директор інституту менеджменту ВНТУ
22
16. Трудове навчання 21 лютого 10:00 ЗЗСО І-ІІІ ст. №10 9, 11 Лемещенко О.О.,
головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти
Бойчук В.М.,
заступник декан-директор з наукової роботи навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, к.п.н., професор
15
17. Хімія 22 лютого 10:00 НВК: ЗЗСО І-ІІІ ст. – гімназія  №23 8-11 Лісогурська Т.І., заступник начальника управління загальної середньої,  дошкільної освіти та виховної роботи – начальник відділу інклюзивної, спеціальної освіти та виховної роботи Радіо С.В.
кандидат хімічних наук, доцент, завідувач науковою частиною Донецького національного університету імені Василя Стуса
20
18. Фізика 23 лютого 10:00 НВК: ЗЗСО І-ІІІ ст. –колегіум №29 8-11 Крива О.Г.
головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти
Заболотний В.Ф.
доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фізики і методики навчання фізики, астрономії ВДПУ імені Михайла Коцюбинського
26