TAGS: методичне об'єднання

30.04.2020 відбулося методичне об’єднання музичних керівників Жмеринського дошкілля. Педагоги використали платформу ZOOM для онлайн-спілкування.

Методист міського методичного кабінету управління освіти Жмеринської міської ради Алла Шамрай розкрила тему МО «Переформатування діяльності: музична освіта в гаджеті»: озвучила переваги дистанційного навчання та недоліки, провела аналіз самоосвітньої роботи музкерівників з використанням різноманітних веб-ресурсів.

Музичний керівник ЗДО №5 “Джерельце” Альона Імамова висвітлила питання «Музикотерапевтична казка – це творчість, що зцілює» та запросила колег до спільного онлайн-озвучення казки-шумівки, яке вийшло цікавим і веселим.

Ольга Бондар, музичний керівник ЗДО №5 «Джерельце», представила до уваги слухачів плей-лист «Освітні ресурси в дистанційній роботі музкерівника», в якому систематизувала посилання для колег за блоками: «Все для дитячого садка», «Музична палітра», «Музика з батьками», «Музика дітям», «Блокнот для мовного введення».

Вихователь-методист ЗДО №5 «Джерельце» Оксана Соболева ознайомила колег з індивідуальним планом музичного керівника на період карантину, який був розроблений у співпраці з вихователем-методистом ЗДО №3 «Веселка» Галиною Костюченко .

Всі учасники відео-конференції поділилися власним досвідом організації дистанційної роботи з батьками та вихованцями.

Залишити відповідь