TAGS: КВНЗ "ВАНО"підвищення кваліфікацції
№ з/п Термін навчання Категорія слухачів Керівник Куратор
1. 12.05-15.05 Учителі української мови та літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (учителі-методисти, старші вчителі) Нежданова Лілія Іванівна,
0964177494,
lilianezhd@gmail.com
Юрчук Людмила Миколаївна,
0674315030,
yurchuklvano@gmail.com
2. 12.05-15.05 Учителі англійської мови, які викладають предмет у початкових класах Галич Тетяна Володимирівна,
0674323969,
galich070@gmail.com
Дмитрова Тетяна Володимирівна,
0977412235,
dmitrova1959@ukr.net
3. 12.05-15.05 Учителі фізики та астрономії  (які проходять навчання вперше, спеціалісти, спеціалісти другої  категорії) Шевченко Ілона Андріївна,
0672982710,
dilon2808@gmail.com
Нагорнюк Оксана Миколаївна,
0932733453,
onagornuk@ukr.net
4. 12.05-15.05 Учителі історії та правознавства (учителі-методисти, старші вчителі) Мацієнко Ірина Миколаївна,
0974734675,
matsienko59@gmail.com
Струкевич Олексій Карпович,
0963794996,
strukevych@gmail.com
5. 12.05-15.05 Учителі початкових класів (другі класи – 2020/2021 н.р.) – на базі закладів освіти м. Калинівка та Калинівського району Лесіна Олена Вікторівна,
0977175399,
lesinal@ukr.net
Браніцька Тетяна Ромуальдівна,
0677066322,
tatjanarom4@gmail.com
6. 12.05-15.05 Учителі мистецтва (спеціалісти першої, другої категорій та спеціалісти) Федун Сергій Ігорович,
0964127109,
sifedun@gmail.com
Коннова Майя Вікторівна,
0974090689,
mkonnova@gmail.com
7. 12.05-15.05 Учителі захисту Вітчизни (жін.) Гусєв Віктор Григорович,
0985927225,
gusev2761@ukr.net
Потапчук Є.М.,
067947 0646,
potapchuk1@i.ua
8. 12.05-15.05 Практичні психологи закладів загальної середньої освіти Яцюк Марія Валеріївна,
 0675072945,
valerkovna@ukr.net,
mvalerkovna@gmail.com
Матохнюк Людмила Олександрівна,
0677863874,
lyda1974@gmail.com
9. 19.05-22.05 Вихователі груп продовженого дня (спеціалісти першої, другої  категорій)  Іванюк Інна Сергіївна,
0971359593,
innaivanuyk1969@gmail.com
Томчук Михайло Іванович,
0960657578,
tomchukmi@gmail.com
10. 19.05-22.05 Учителі української мови та літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (спеціалісти першої категорії) Петрина Світлана Володимирівна,
0938955847,
petrinasv@gmail.com
Кущ Ольга Петрівна,
0974814608,
e-kushch@ukr.net
11. 19.05-22.05 Учителі зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів  Коваленко Лариса Василівна,
0972788050,
larisacowalenko21@gmail.com,
larisacowalenko@ukr.net
Анцибор Анатолій Іванович,
0969564303,
 ulis33@ukr.net
12. 19.05-22.05 Учителі інформатики (учителі-методисти, старші вчителі) Лесик Олексій Васильович,
0972524313,
viddilinformteh@gmail.com
Кухарчук Петро Михайлович,
 0674128055, kpmkpma@gmail.com
13. 19.05-22.05 Учителі біології та природознавства (спеціалісти першої, другої категорій) Опаренюк Галина Андріївна,
0983534189,
oparenyuck@gmail.com
Тарасенко Галина Сергіївна,
0673928050,
galtar777@gmail.com
14. 19.05-22.05 Учителі-логопеди, вчителі розвитку мовлення закладів загальної середньої освіти Міщенко Ніна Миколаївна,
0984625315,
vorcio@ukr.net
Маляр Олена Іванівна,
0676046580,
malayryk@gmail.com
15. 26.05-29.05 Учителі української мови та літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (учителі-методисти, старші вчителі) Петрина Світлана Володимирівна,
0938955847,
petrinasv@gmail.com
Кущ Ольга Петрівна,
0974814608,
e-kushch@ukr.net
16. 26.05-29.05 Учителі англійської мови (спеціалісти першої категорії) Галич Тетяна Володимирівна,
0674323969,
galich070@gmail.com
Дмитрова Тетяна Володимирівна,
0977412235,
dmitrova1959@ukr.net
17. 26.05-29.05 Учителі математики закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів (учителі-методисти, старші вчителі, спеціалісти вищої категорії) Салтановська Надія Іванівна,
0965365377,
kvantor@ukr.net
Василенко Надія Володимирівна,
0674318980,
nadezhdavasilenko2016@ gmail.com
18. 26.05-29.05 Учителі географії (спеціалісти першої, другої категорій) Уманська Тетяна Василівна,
0677002186,
umancka6@ukr.net
Поліщук Віктор Миколайович,
0682848927,
vpolishuk7@gmail.com
19. 26.05-29.05 Учителі початкових класів (треті класи – 2020/2021 н.р.) Лесіна Олена Вікторівна, 0977175399,
lesinal@ukr.net
Браніцька Тетяна Ромуальдівна,
0677066322,
tatjanarom4@gmail.com
20. 26.05-29.05 Учителі образотворчого мистецтва (учителі-методисти, старші вчителі, спеціалісти вищої категорії) Федун Сергій Ігорович,
0964127109,
sifedun@gmail.com
Коннова Майя Вікторівна,
0974090689,
mkonnova@gmail.com
21. 26.05-29.05 Учителі трудового навчання (технологій) і креслення (учителі-методисти, старші вчителі) – чол. Любчак Семен Степанович,
0679012238,
semen.ljubchak@gmail.com
Мудрак Олександр Васильвич,
0973458214,
ov_mudrak@ukr.net
22. 26.05-29.05 Учителі фізичної культури (спеціалісти першої категорії) Гусєв Віктор Григорович,
0985927225,
gusev2761@ukr.net
Жаровська О.лена Петрівна,
0675919495,
mova_m@ukr.net

Залишити відповідь