Інформаційно-комунікаційні технології посідають все більше місце в повсякденному житті. Тому важливо сформувати в учнів зацікавленість до вивчення точних наук.

В рамках проведення плану заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення математики та з метою підвищення рівня знань учнів з  даного предмету, розвитку творчих та інтелектуальних здібностей, в період з 12 по 16 листопада 2018 року кафедри вчителів математики закладів загальної середньої освіти долучились до проведення міського предметно-математичного тижня. Кожен заклад представляв власну тематичну студію, на базі якої учителі ділились досвідом з формування та впровадження різноманітних форм та методів математичної компетентності на уроках математики.

12.11.2018р.  студію компетентностей представив ЗЗСО І-ІІІст. №1 у формі круглого столу на тему: «Роль формування ключових компетентностей  з математики в світлі Закону України «Про освіту»» та практикуму – квесту на тему: «Технології складання і розв’язування практичних задач з метою формування в учнів ключових математичних компетентностей».

13.11.2018р. навчально-методичну студію презентував НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей» у формі демонстрації  з теми: «Ком’ютерна підтримка шкільного курсу математики за допомогою комп’ютерного програмного засобу GeoGebra».

Цього ж дня студію творчості представив НВК «ЗЗСО І-ІІІст.-гімназія» у вигляді інтерактивної гри за темою: «Перевір свою компетентність. Форми скороченого множення» та «Аксіоми стереометрії. Дослідження та практичне застосування теоретичних тверджень системи аксіом Евклідової геометрії».

14.11.2018р. до студії підготовки до ЗНО запросив ЗЗСО І-ІІІст.№3 та представив презентацію з теми: «Принципи побудови методичної підготовки учнів до ЗНО» та майстер-класи з тем: «Впровадження елементів технології змішаного навчання під час підготовки учнів до ЗНО»  та «Ментальна арифметика».

Цього ж дня  ЗЗСО І-ІІІст. №4 представив практичну студію з теми: «Поняття математичної грамотності» у формі математичної скарбнички, практикуму та мозаїки творчості.

15.11.2018р. студія розвитку здібностей школярів запросила одинадцятокласників на математичний квест з теми: «Математична освіта через призму ЗНО»

16.11.2018р. до студії  формування ціннісних орієнтацій школярів у формі каруселі запросив ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 та ознайомив учасників заходу з темою: «Застосування інноваційних методів роботи як засіб реалізації особистісного підходу до навчання».

За круглим столом 16.11.2018р. дискусійної  студії усі учасники міського предметно-методичного тижня математики обговорили стан математичної освіти  у контексті Нової української школи.

Тиждень математики став надзвичайно змістовним і цікавим та сприяв появі нових творчих ідей щодо впровадження різноманітних форм та методів математичної компетентності на уроках математики.

 

Залишити відповідь